Zajęcia pozalekcyjne i harmonogram konsultacji
L.p |
Nazwisko imię |
Rodzaj zajęć |
Dzień, klasa, godzina, nr sali |
1. |
Bartosik Joanna |
Zajęcia rozwijające kreatywność. |
czwartek, 1c, 11.50 - 12:35, s.27 środa, 3c, 13.50 – 14.35, s.2 |
2. |
Duranowska Dorota |
Zajęcia rozwijające kreatywność. |
wtorek, 3b, 14.40 - 15.25 sala 8
|
3. |
Gaj Grzegorz |
Spotkania z koszykówką dla klas 6-8 |
piątek, 17.10 – 18.00, dsg
środa, 14.40 - 15.25, dsg |
4. |
Adamczuk Elżbieta
|
Zajęcia rozwijające kreatywność. |
czwartek 9.50 - 10.35 sala nr 27 |
5. |
Grabczuk Dariusz |
Zajęcia kreatywne z wychowania fizycznego Spotkania z tenisem stołowym dla klas 5-6 |
wtorek, 6c, 12.50 – 13.35, czwartek,5b, 12.50 -13.35 pomieszczenie do tenisa stołowego przy łączniku. |
6. |
Kalisio - Duda Beata |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. |
poniedziałek, 8a, 8.00 – 8.45, s.13 wtorek 8b, 8.00 – 8.45, s.16
|
7. |
Kuchta Dorota |
Zajęcia wspierające rozwój ucznia |
środa, 1c, 11.50 – 12.35, s.27 |
8. |
Flis -Podkańska Małgorzata |
Zajęcia rozwijające kreatywność. |
czwartek, 5a 13.50- 14.35 s.20 |
9. |
Lipska Ewa |
Zajęcia rozwijające kreatywność Klub Młodych Odkrywców "Lupka”
|
czwartek, 1a, 11.50 - 12.35, sala 2 |
10. |
Przebierowska Agnieszka |
Spotkania gromady zuchowej. |
poniedziałek 2a, 10.45 – 11.30
|
11. |
Słupczyńska Joanna |
Spotkania rozwijające zainteresowania uczniów biologią.
|
środa 8a, 14.40 – 15.25 s. 15
|
12. |
Wojdyk Beata |
Zajęcia rozwijające kreatywność. |
czwartek 2c, 13.50- 14.25, s.4 |
14. |
Radelczuk Agnieszka |
Zajęcia z piłki siatkowej |
wtorek klasy 6-8 18.45- 20.00 DSG piątek klasy 6-8 15.30 - 16.30 DSG środa klasy 4-5 1.30 - 15.30 DSG piątek Klasy 4-5 14.30 – 15.30 DSG |
15. |
Strawa Lech |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki Zajęcia dodatkowe z matematyki |
poniedziałek 14.40, 8b
czwartek 13.50, 5b |
16. |
Grzegorz Gołębski |
Zajęcia szachowe |
środa, 15.30, sala 1 |
17. |
Beata Łukaszewska-Breś |
Zajęcia kreatywne |
piątek, 6a, godz. 13.40-14. 25 ,sala 14 czwartek, 6b, godz. 13.40-14. 25 ,sala nr 14 |
18. |
Magdalena Chojnacka |
Zajęcia rozwijające kreatywność Spotkania dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
|
poniedziałek, 5c, 8.00 - 8.45, s.22 wtorek, 6c, 12.50 - 13.35, s.7 czwartek, 6a, 12.50 - 13.35, s.7
|
19. |
Paweł Dadas |
Zajęcia kreatywne z języka polskiego |
środa, 4c 12.50 - 13.35 |
20. |
Małgorzata Lipińska |
Spotkania polonistyczne wyrównujące wiedzę i umiejętności z j. polskiego |
czwartek 12.50 - 13.45 - sala 9 |
21. |
Katarzyna Zawadzka-Ungert |
Spotkania dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. V |
piątek, co dwa tygodnie, 12.50 - 13.35, s.12 |
22. |
Agnieszka Strelczuk |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki |
poniedziałek, 8a, 14.40 - 15.25, sala 22
piątek (co 2 tygodnie), 5a, 12.50-13.35, sala 16
|
23. |
Lubaszewska Agnieszka |
Zajęcia rozwijające kreatywność Koło matematyczne Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
środa, 7 lekcyjna - klasa 4a, 4b, sala 16 wtorek, 7 lekcyjna, klasa 7a, sala 16 poniedziałek, 6 lekcyjna, co dwa tygodnie, sala 16 |
HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6
W CHEŁMIE
ROK SZKOLNY 2023/2024
wtorek 12:00 - 13:00 |
|
Dadas Małgorzata |
czwartek 9.45 – 10.45 |
Dadas Paweł |
wtorek 9.45 – 10.45 |
Derecka Katarzyna |
poniedziałek 10.35 – 11.35 |
Duranowska Dorota |
czwartek 9.30 - 10.30 |
Flis-Podkańska Małgorzata |
środa 7.55 – 8.55 |
Gaj Grzegorz |
wtorek 9.00-10.00 |
Gołębski Grzegorz |
czwartek 11.35 - 12.35 |
Grabczuk Dariusz |
|
Jabłoński Piotr |
piątek 10.35 – 11.35 |
Jeleń Marzena |
wtorek 11.30 - 12.30 |
Jurczuk Anna |
poniedziałek 10.40 - 11.40 |
Jurgilewicz Małgorzata |
piątek 11:35 - 12:35 |
Ks. Jóźwiak Kamil |
poniedziałek 8:55-9:50 |
Kamińska Mariola |
środa 15:00 - 16:00 |
Kryszak Paulina |
poniedziałek 12:00 - 12:45 |
Krzyżanowska Ewa |
wtorek9.00 – 10.00 |
Kuchta Dorota |
środa 11.30 - 12.30 |
Lipska Ewa |
wtorek 10.50-11.50 |
Lipińska Małgorzata |
czwartek12.40 – 13.40 |
Lubaszewska Agnieszka |
poniedziałek 9.50 – 10.45 |
Lubaszewski Zbigniew |
poniedziałek 10.45 – 11.45 |
Łukaszewska-Breś Beata |
czwartek 11.30- 12.30 |
Nowosad Elżbieta |
środa 15.00 – 16.00 |
Pieniążek Agnieszka |
wtorek 10.30 – 11.30 |
Przebierowska Agnieszka |
piątek 9.30-10.30 |
Radelczuk Agnieszka |
Środa 14.30 – 15.30 |
Radzicka Beata |
środa 11.50 – 12.50 |
Rak Iwona |
Piątek 9.45 – 10.45 |
Słupczyńska Joanna |
czwartek 11.30 - 12.30 |
Stelmaszczuk Joanna |
piątek 11.30 – 12.30 |
Strawa Lech |
czwartek 12.40 – 13.40 |
Strelczuk Agnieszka |
Wtorek 9.40 – 10.40 |
Szaruga Beata |
środa 10:35 – 11.35 |
Wiśniewska Grażyna |
poniedziałek 9.50 - 10.35 |
Wojdyk Beata |
poniedziałek 10.45 - 11.45 |
Wojtiuk Renata |
wtorek 16.30 - 17.30 |
Wójtowicz Anna |
Środa 11.50 – 12.35 |
Wójtowicz Robert |
środa 12.40 – 13.40 |
Zawadzka-Ungert Katarzyna |
wtorek9.45 – 10.45 |