Konkursy

KONKURSY SZKOLNE I MIĘDZYSZKOLNE

W ROKU SZKOLNYM  2018 /2019  

 

LP.

NAZWA KONKURSU

OSOBY ODPOWIEDZIALNE

TERMIN REALIZ.

 

1.

 

Konkursy przedmiotowe Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

Dyrektor, wicedyrektorzy

 

 

wg kalendarza

 

2.

 

Szkolne i międzyszkolne rozgrywki sportowe

 

nauczyciele wychowania fizycznego

 

cały rok wg  kalendarza

 

3.

 

Konkurs wiedzy o Francji

Konkurs plastyczny „ Pocztówka z Francji”- kl. III gimn.

 

E. Krzyżanowska

 

Listopad 2018

 

4.

 

Powiatowy konkurs plastyczno – fotograficzny „ Ojczyznę kochać” w ramach projektu „ Moja Niepodległa”

 

B. Łukaszewska - Breś

 

Wrzesień – październik 2018

 

5.

                 UCZEŃ KREATYWNY

Szkolny konkurs dla uczniów klas IV - VIII

 

             J. Słupczyńska, M. Chojnacka

 

Listopad 2018

 

6.

 

Szkolny konkurs „Mój wymarzony zawód”

promujący doradztwo zawodowe

 

M. Kamińska

 

Październik – Listopad 2018

 

7.

 

Konkurs plastyczny i multimedialny o tematyce europejskiej

 

               Małgorzata Flis - Podkańska

 

 

8.

 

„ Matematyka na sportowo” – konkurs matematyczno –sportowy dla klas III gimnazjum     

 

  1. Strelczuk, A. Lubaszewska,M. Kamińska, A. Raadelczuk,A. Waluch - Marek

 

Grudzień 2018

 

9.

 

English Ace – konkurs j. angielskiego dla czwartoklasistów

 

K. Łusiak, I. Rak, M. Flis – Podkańska, K. Szczeblewska

Październik 2018

- maj 2019

/konkurs cykliczny/

 

10.

 

Konkurs matematyczny Pangea, Kangur

 

M. Stojecki

 

 

11.

 

Olimpiada Matematyczna Juniorów

 

M. Stojecki

 

 

12.

Konkurs wiedzy na temat Gustawa Orlicz – Dreszera

- eliminacje szkolne

 

Z. Lubaszewski

 

Listopad 2018

 

13.

 

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu Gramatycznego im. Ks. Onufrego Kopczyńskiego

 

 

K. Zawadzka- Ungert, E. Gałka,

B. Duda – Kalisio, A. Hanszke

 

Październik2018

Marzec 2019

 

14.

 

Szkolny konkurs piosenki świątecznej

 

A.Jurczuk, E. Buszko – Kowalska,

A. Wójtowicz

 

Grudzień 2018

 

15.

 

Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną z życzeniami

 w j. angielskim

 

K. Szczeblewska

 

Grudzień 2018

 

16.

 

Międzyszkolny konkurs  recytatorski

                                „Mój dziecięcy świat”

 

 

             E. Lipska, I. Strzelec, P. Strzelec,

            E. Gruszecka, B. Wojdyk

 

 

17.

 

Szkolny konkurs matematyczny dla klas VII

 

 

L. Strawa

 

II semestr

 

18.

Konkurs wiedzy o Józefie Piłsudskim

- eliminacje szkolne

 

Z. Lubaszewski

 

Marzec 2019

 

19.

 

Szkolny konkurs wiedzy o Irenie Sendlerowej

dla klas IV

 

M. Bandzerewicz, M. Lipińska

 

Marzec 2019

20.

 

Szkolny konkurs matematyczny dla klas VI

 

 

M. Chojnacka

 

Marzec 2019

21.

 

Szkolny konkurs matematyczny dla klas IV

„ Jak liczysz bez kalkulatora?”

 

 

                         D. Urbańska

 

Marzec 2019

 

22.

 

Konkurs geograficzny „ Wędrujemy po mapie świata”

 

A.Podściańska

 

 

23.

 

Szkolny konkurs przyrodniczo- plastyczny

dla klas I – III pt. :

„ Zima   w lesie”

 

J. Bartosik, M. Wojtas, B. Wojdyk,

D. Duranowska

 

Luty – marzec 2019

 

24.

 

Konkursy plastyczne z okazji  Dnia Ziemi

 

J. Słupczyńska

 

Kwiecień – maj 2019

 

25.

 

Szkolny konkurs „ Mały Pitagoras klas I - III”

 

    D. Duranowska, E. Gruszecka, D. Kuchta,

                  E.   Lipska, I. Strzelec

 

 

26.

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

dla klas V i VI

 

A.Wójtowicz, M. Staśkiewicz

 

Kwiecień 2019

 

27.

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Chełmie

 

Z. Lubaszewski

 

Kwiecień 2019

 

28.

 

Szkolny konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej

 

A.Podściańska

 

Marzec 2019

 

29.

 

Szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

 

 

T. Kruk

 

Grudzień 2018

 

30.

Realizacja projektu międzynarodowego Word Talks w ramach współpracy z organizacją AISEC

 

        I.Rak, K. Łusiak, M. Flis - Podkańska

 

Październik 2018

 

31.

„Pocztówka z Wysp Brytyjskich”      - konkurs plastyczny

 

 I.Rak, K. Łusiak, M. Flis - Podkańska

 

 

32.

 

„Der, die czy das?” – szkolny konkurs j. niemieckiego

dla siódmoklasistów

 

M. Wierak

 

Marzec 2019

 

33.

 

Konkurs matematyczny dla klas VIII

 

E. Jasik

 

Luty 2019

 

34.

 

Szkolny konkurs plastyczny „ Pocztówka z Rosji”

- klasy VII i III gimnazjum

 

J. Burian

 

Listopad 2018

 

35.

 

Konkurs matematyczny dla klas V

 

                         Lubaszewska

 

II semestr

 

36.

 

Szkolny konkurs biologiczny dla klas V

 

J. Słupczyńska

 

Marzec 2019

 

37.

 

Szkolny etap ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o poleskim Parku Narodowym

 

J. Słupczyńska

 

Marzec 2019

 

38.

 

MatTistrz – matematyka kl. IV – VIII

BitMaster – informatyka kl. IV- VI, VII – VIII, III gimn.

 

J. Kozłowski

P. Strzelec

 

Cały rok

 

39.

 

Sherlock Holmes – Konkurs młodego detektywa

 

J. Kozłowski

 

Cały rok