Sport w naszej szkole
Wyniki SP nr 11 w rywalizacji międzyszkolnej za rok 2012/2013 w Chełmie.
MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - 24.04.2013 r. VII miejsce trener Tomasz Sobański
MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - 26.04.2013 r. II miejsce trener Tomasz Sobański
MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT rejon - 29.04.2013 r. IV miejsce trener Tomasz Sobański
MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - 15.02.2013 r. II miejsce trener Tomasz Sobański
MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - 07.02.2013 r. IV miejsce trener Piotr Cios
MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT - 6.02.2013 r. I miejsce
trenerzy Jolanta Lewczuk, Piotr Cios
MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW "3" - 22.01.2013 VII miejsce trener Tomasz Sobański
MINI-PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT "3" - 22.01.2013 VII miejsce trener Małgorzata Jurgilewicz
MINI-PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT "4" - 23.01.2013 III miejsce trener Jolanta Lewczuk
MINI-PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW "4" - 23.01.2013 V miejsce trener Tomasz Sobański
TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY - 15.01.2013
Dziewczęta młodsze
3 miejsce Gabryjela Niemczuk, Natalia Załużna trener Tomasz Sobański
Dziewczęta starsze
5miejsce Wiktoria Kolanowska, Dominika Szaran trener Tomasz Sobański
Chłopcy młodsi
4 miejsce Bartek Dejneka, Konrad Wojtiuk trener Tomasz Sobański
Chłopcy starsi
5 miejsce Konrad Paszkiewicz, Jakub Szaran Trener Tomasz Sobański
SZACHY - 6.12.2012 r. 3 miejsce trenerzy Tomasz Sobański, Jarosław Misiak
HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - 20.11.2012 V miejsce trener Tomasz Sobański
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - 2.10.2012 ZSO
Dziewczęta 10x800m 5 miejsce trener Jolanta Lewczuk
Galeria sportu w naszej szkole:
Sztafetowe biegi przełajowe - 26.09.2013 r.
Sztafetowe biegi przełajowe
na szczeblu rejonowym - 03.10.2013 r. - Cyców
W dniu 3.10.2013 nasi uczniowie wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych.
Były to zawody na szczeblu rejonowym przeprowadzone w Cycowie.
Zajęliśmy tam VII miejsce.
Skład drużyny: Bartoszuk Kacper, Matela Hubert, Szewczak Filip, Nowosad Mikołaj, Jaroszek Piotr,
Głaz Michał, Fijoł Jakub, Dejneka Bartosz, Wyczyński Maciej, Romaszko Norbert,
rezerwowi Misterek Kamil, Ciepłowicz Jakub.
Trener: Tomasz Sobański.
26 września 2013 uczennice klas V walczyły o awans do finału wojewódzkiego
w IV Turnieju Orlika O Puchar Premiera Donalda Tuska. Zajęły IV miejsce.
Skład drużyny: Goleń Wiktoria, Głaz Natalia, Smerdel Julia, Michalczuk Martyna,
Korchut Katarzyna, Niemczuk Gabriela, Gradzińska Maja, Załużna Natalia.
Trener: Tomasz Sobański.
MIEJSKIE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM ROZEGRANE
W DNIU 17.10.2013 r. W CHEŁMIE
REJONOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM
ROZEGRANE W DNIU 23.10.2013 r. WE WŁODAWIE
Szkolny turniej tenisa stołowego 25.10.2013
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2013 – zajęliśmy tam II miejsce
ZAWODY PŁYWACKIE 20.11.2013 r.
Zawody sportowe - 26-29.11.2013 r.
Miejski turniej szkół w szachy - 05.12.2013 r.
Mini koszykówka chłopców 17.12.2013
Tenis stołowy drużynowy 10.01.2014
II Szachowy Turniej o Puchar Prezesa M.P.E.C. w Chełmie
Zawody sportowe luty - marzec 2014 r.
(tenis stołowy, piłka ręczna chłopców, biegi na orientację)
Wojewódzkie Zawody Lekkoatletyczne
WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
24.02.2015 r. - Zawody w piłkę halową chłopców - 5 miejsce
Trener: Tomasz Sobański.