„MAŁY PITAGORAS” - XVI edycja szkolnego konkursu matematycznego dla uczniów kl. I-III
„MAŁY PITAGORAS” - XVI edycja szkolnego konkursu matematycznego dla uczniów kl. I-III
Dnia 23 maja 2017 r. podsumowano szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas I-III „Mały Pitagoras”.
W bieżącym roku szkolnym była to już XVI – jego edycja. W konkursie wzięło udział 79 uczniów z klas I-III
wyłonionych w drodze eliminacji klasowych. Tytuł „Małego Pitagorasa” zdobyło odpowiednio w swoich kategoriach :
5 uczniów klas I, 4 uczniów klas II oraz 10 uczniów klas III. Ponadto wyróżnienia uzyskało 21 uczniów.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, których sponsorem była Rada Rodziców naszej szkoły
Zwycięzcom swoje gratulacje złożyła dyrektor szkoły – pani Iwona Ceret. Konkurs zorganizowały
nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: D. Duranowska, E. Gruszecka, E. Lipska, I. Strzelec.
KLASY PIERWSZE |
||||
Lp. |
Imię i Nazwisko |
Klasa |
Pkt |
L/W |
1. |
Marcin Mroczek |
IA |
18,5 |
L |
2. |
Jan Majewski |
IB |
17,5 |
L |
3. |
Szymon Daniluk |
IA |
16 |
L |
4. |
Dominik Petruk |
IB |
15 |
L |
5. |
Maciej Sobczyński |
IB |
15 |
L |
6. |
Patryk Wiącek |
IA |
14 |
W |
7. |
Gabriela Kaczor |
IB |
14 |
W |
8. |
Michał Pałys |
IA |
13,5 |
W |
9. |
Kamil Kowal |
IA |
13 |
W |
10. |
Aleksy Bartosik |
IB |
13 |
W |
11. |
Jakub Dyczko |
IA |
13 |
W |
12. |
Krzysztof Wojciechowski |
IA |
12,5 |
W |
13. |
Maja Dolot |
IB |
12 |
W |
14. |
Dominik Lewak |
IA |
11 |
U |
15. |
Maksym Bartosik |
IB |
11 |
U |
16. |
Bartosz Szewczuk |
IA |
10 |
U |
KLASY DRUGIE |
||||
Lp. |
Imię i Nazwisko |
Klasa |
Pkt |
L/W |
1. |
Mateusz Drewniak |
IIA |
25 |
L |
2. |
Błażej Grochecki |
IIA |
24,5 |
L |
3. |
Aleks Prus |
IID |
23 |
L |
4. |
Julia Woźniak |
IIA |
22,5 |
L |
5. |
Grzegorz Sereda - Bartoszuk |
IIA |
22 |
W |
6. |
Szymon Gołębiowski |
IIA |
22 |
W |
7. |
Nina Olejarska |
IIA |
20 |
W |
8. |
Pola Pułapa |
IIB |
19,5 |
W |
9. |
Nikola Czernecka |
IIA |
18 |
W |
10. |
Barłomiej Szewczuk |
IIA |
18 |
W |
11. |
Szymon Danicki |
IID |
17,5 |
W |
12. |
Nikola Kucharska |
IIB |
17 |
W |
13. |
Kinga Jenda |
IIB |
16 |
U |
14. |
Filip Haciuk |
IIB |
14,5 |
U |
15. |
Jan Walczuk |
IIC |
13,5 |
U |
16. |
Gabriel Ciechan |
IIC |
13,5 |
U |
17. |
Zofia Fidor |
IIC |
11 |
U |
18. |
Maja Myszor |
IIC |
10,5 |
U |
19. |
Weronika Rokita |
IIC |
8,5 |
U |
20. |
Karol Jankowski |
IID |
8,5 |
U |
21. |
Kacper Goleń |
IIC |
9 |
U |
22. |
Paweł Włodarczyk |
IID |
9 |
U |
23. |
Bartosz Hasiewicz |
IIC |
8,5 |
U |
24. |
Eryk Gołebiowski |
IIC |
8 |
U |
25. |
Krzysztof Staszewski |
IIB |
7 |
U |
26. |
Kacper Stelmaszczuk |
IIB |
2 |
U |
KLASY TRZECIE |
||||
Lp |
Imię i Nazwisko |
klasa |
Pkt |
L/W |
1. |
Aleksandra Piotrowska |
IIIC |
30 |
L |
2. |
Aleksander Szymala |
IIIC |
28,5 |
L |
3. |
Julia Kuryś |
IIIB |
27 |
L |
4. |
Krzysztof Olszanowski |
IIIB |
26 |
L |
5. |
Wiktoria Bartosz |
IIIA |
24 |
L |
6. |
Łukasz Wojciechowski |
IIIC |
24 |
L |
7. |
Wiktoria Kabała |
IIIC |
23,5 |
L |
8. |
Wojciech Oziomek |
IIIB |
23 |
L |
9. |
Adam Radzicki |
IIIC |
23 |
L |
10. |
Igor Skibiński |
IIIA |
23 |
L |
11. |
Karol Stefański |
IIIB |
21,5 |
W |
12. |
Dominika Dżaman |
IIIB |
21,5 |
W |
13. |
Kuba Kowalski |
IIIC |
21 |
W |
14. |
Łukasz Balawajder |
IIIB |
20 |
W |
15. |
Piotr Gronczak |
IIID |
20 |
W |
16. |
Aleksandra Okońska |
IIIB |
18 |
U |
17. |
Maksymilian Karpiuk |
IIIB |
18 |
U |
18. |
Julia Rados |
IIIB |
18 |
U |
19. |
Mikołaj Jałochowski |
IIID |
18 |
U |
20. |
Aleksandra Jaszczuk |
IIIE |
18 |
U |
21. |
Julia Jegorow |
IIID |
18 |
U |
22. |
Pola Rusinek |
IIID |
18 |
U |
23. |
Sylwester Janiuk |
IIIE |
17,5 |
U |
24. |
Jakub Tywoniuk |
IIID |
17 |
U |
25. |
Lena Walczuk |
IIID |
17 |
U |
26. |
Nikola Parada |
IIIE |
17 |
U |
27. |
Kuba Mojski |
IIIB |
15,5 |
U |
28. |
Kacper Kołtuniuk |
IIIB |
15 |
U |
29. |
Aleksandra Kizińska |
IIIE |
15 |
U |
30. |
Patrycja Bojarska |
IIIA |
14,5 |
U |
31. |
Julia Nowak |
IIID |
14,5 |
U |
32. |
Amelia Złotnik |
IIIE |
14 |
U |
33. |
Kacper Gołębiowski |
IIID |
13 |
U |
34. |
Wiktoria Bodejko |
IIID |
12,5 |
U |
35. |
Mateusz Zdziebko |
IIIA |
10 |
U |
36. |
Aleksandra Niewęgłowska |
IIIE |
10 |
U |
37. |
Dominik Sitarz |
IIIC |
6 |
U |
GALERIA