Dzień dziecka na sportowo(28.05.2008r.)

Dzień Dziecka na sportowo

28 maja 2008 roku w naszej szkole z okazji zbliżającego się święta naszych najmłodszych odbyła się impreza "Dzień Dziecka na sportowo". Gośćmi imprezy oprócz naszych uczniów były również dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 12 oraz 13. Całość prowadziła Grażyna Wiśniewska, a atrakcje dla kas I-szych przygotowały Elżbieta Nowosad, Renata Wojtiuk, Jolanta Lewczuk oraz Agnieszka Przebierowska. Uczniowie wraz z przedszkolakami obejrzeli pokaz gimnastyki artystycznej, przygotowany przez p. Małgorzatę Jurgielewicz i jej uczennice. Brali udział w zawodach sportowych, prowadzonych przez p. Jolantę Lewczuk a nagrodą za udział był komplet rakietek do Bad-bingtona. Atrakcją zabawy było malowanie twarzy uczestników przez p. Renatę Wojtiuk i Grażynę Wiśniewską, oraz zajęcia plastyczne przygotowane i prowadzone przez p. Ewę Lipską, a także loteria fantowa przygotowana przez p. Renatę Wojtiuk, Annę Celińską-Sekutowską i Agnieszkę Przebierowską. Ponadto uczniowie i nasi mali goście mogli obejrzeć pokaz Straży Pożarnej. Strażacy prezentowali dzieciom swoje samochody wraz z ich wyposażeniem, a każdy uczestnik mógł przez chwilę poczuć się strażakiem zakładając kask na głowę. Kolejnym punktem programu był występ naszych nauczycieli p. Elżbiety Szewczak oraz Grażyny Wiśniewskiej i Renaty Wojtiuk, przy akompaniamencie p. Ireneusza Konopki. Śpiewane przez nich piosenki poruszyły całą widownię do tego stopnia, że występ zakończył się bisem. Swoje umiejętności zaprezentował również szkolny zespół taneczny "Markus", prowadzony przez p. Joannę Bartosik. Na zakończenie każdy uczestnik imprezy otrzymał breloczek-zabawkę.

Nagłośnienie do imprezy przygotowali Paweł Strzelec, Paweł Dadas i Robert Wojtowicz.