Sportowy "Okrągły stół" - 17.11.2015 r.

17 listopada 2015r. w ramach realizacji III Edycji programu „WF klasą”, organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

odbyła się debata na temat zajęć sportowych i rekreacyjnych w naszej szkole.

W szkolnej sali gimnastycznej spotkali się przedstawiciele klas III –VI razem

z nauczycielami wychowania fizycznego i Panią  Dyrektor Szkoły.

Debatę poprowadziła Pani Małgorzata Cios pedagog szkolny.

Podczas debaty padły trzy bardzo ważne pytania, na które  nauczyciele jak i uczniowie mieli okazje się wypowiedzieć.

Co lubię w zajęciach sportowych i rekreacyjnych? Z czego jesteśmy niezadowoleni?

Co możemy zrobić by zajęcia były bardziej atrakcyjne?

Debata przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, dzięki której uczniowie aktywnie i ochoczo wyrażali swoje opinie.

Z pewnością informacje przekazane przez uczniów są cennym doświadczeniem, a wnioski z debaty będą kierunkiem

działań w celu uatrakcyjnienia zajęć sportowych i rekreacyjnych w naszej szkole.

Debatę uświetnił pokaz Zumby w wykonaniu uczennic z klasy IV a.