Międzyklasowe rozgrywki sportowe w ramach projektu "Sportowe gry i zabawy cementują dziecięce sprawy" - 24.09.2015 r.

W ramach projektu "Sportowe gry i zabawy cementują dziecięce sprawy"

dnia 24 września 2015 r. odbyły się w naszej szkole międzyklasowe rozgrywki sportowe.

Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt klas V w mini koszykówkę,w kategorii chłopców klas V w mini piłkę nożną.

Sędzią głównym w mini piłce nożnej była pani Jolanta Lewczuk( nauczyciel wf) we współpracy z uczniem klasy VI b

Konradem Wojtiukiem. Miejsce pierwsze zajeli chłopcy z klasy Vd w składzie:Patryk Prystupa,Michał Radzicki,

Jakub Maksymiuk, Maciej Harasim, Kacper Wojtiuk.Pozostałe zespoły chłopców klas V a,b,c otrzymały wyróżnienie.

Rozgrywki w mini koszykówkę sędziowała pani Małgorzata Jurgilewicz (nauczyciel wf)

we współpracy z uczennicą klasy VI b Angeliką Kurus. Miejsce pierwsze zajeły dziewczęta z klasy Vc

w składzie:Izabela Nafalska, Iga Krawczyk,Julita Baranowska.

Zmagania sportowe uwieczniła w postaci zdjęć pani Joanna Słupczyńska.

Koordynator projektu: Małgorzata Jurgilewicz.