Zawody sportowe luty - marzec 2014 r.

Tenis stołowy drużynowy – zawody rejonowe

12.02.2014 roku uczennice z naszej szkoły po awansie z rozgrywek miejskich zakwalifikowały się

do  zawodów rejonowych w tenisa stołowego.

Zawody te odbyły się w Chełmie, a wzięły w nich udział dziewczęta młodsze:

Dominika Kudelska i Olga Matysiak, dziewczęta starsze Natalia Załużna i Karolina Kudelska.

Trenerzy Jolanta Lewczuk i Tomasz Sobański.

Piłka ręczna chłopców

19.02.2014 chłopcy z naszej szkoły zagrali w rozgrywkach miejskich w mini piłkę ręczną.

Po zaciętym boju zajęliśmy 4 miejsce. Skład drużyny: Szczepański Natan, Bartoszuk Kacper, Wyczyński Maciej,

Radzicki Wojciech, Szozda Mateusz, Michalak Kacper, Jaworski Oskar, Misterek Kamil, Ciepłowicz Jakub,

Głaz Michał, Kryczyński Adrian, Pękała Bartłomiej, Danieluk Igor, Kuczer Mikołaj.

Trener Tomek Sobański.

„Śladami Ducha Bielucha”

18.03.2014 reprezentacja naszej szkoły: Szewczak Filip, Misterek Kamil, Wyczyński Maciej, Głaz Michał

wystartowała w biegach na orientację w chełmskich podziemiach kredowych: „Śladami Ducha Bielucha”.

Po zaciętej walce, pokonaniu własnych słabości, a przy okazji świetnej zabawie zajęliśmy II miejsce.

Trener Tomasz Sobański.