Mikołajkowy zawrót głowy

Mikołajki to niewątpliwie szczególny dzień..... Ho, Ho, Ho... Merry Christmas.... Do tej pory, Mikołajki świętowaliśmy wspólnie razem z całą społecznością szkoły oraz  w zespołach klasowych przygotowując dla siebie nawzajem drobne upominki i biorąc udział w  organizowanych przez SU przedsięwzięciach. W tym roku ten dzień świętowaliśmy inaczej, wyłącznie w swoich domach z najbliższymi.

7 grudnia 2020r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Mikołajkowy zawrót głowy" zaprezentowali się w czapkach mikołajkowych podczas lekcji zdalnych, a tym samym Ci uczniowie byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych w tym dniu.

Przygotowaliśmy galerię zdjęć uczniów  - Pomocników Mikołaja.  Życzymy miłych wrażeń w podziwianiu Naszej Galerii.