Szkolny Konkurs Plastyczny "Piękna nasza Polska cała"

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Piękna nasza Polska cała”

W czasie finału-(23 listopada) Szkolnego Konkursu Recytatorskiego komisja konkursowa wybrała najpiękniejsze prace nadesłane przez uczniów na Szkolny Konkurs Plastyczny.”Piękna nasza Polska cała” Celem konkursu było ukazanie piękna naszej ojczyzny-Polski oraz zwrócenie uwagi na zachwycającą różnorodność krajobrazu.

 

Na konkurs wpłynęło 80 prac z klas I - III.

 Komisja konkursowa  po przejrzeniu zgłoszonych prac przyznała nagrody

W kategorii klas pierwszych:

  1. Kamil Krawczyk op. Ewa Lipska
  2. Hanna Przebierowska op. Ewa Lipska
  3. Emilia Komincz op. Ewa Lipska
  4. Bartosz Biżek op. Ewa Lipska
  5. Wiktoria Wójtowicz op. Grażyna Wiśniewska
  6. Filip Książek op. Grażyna Wiśniewska
  7. Ziemowit Baniewicz op. Grażyna Wiśniewska

W kategorii klas drugich:

  1. Milena Tywoniuk op. Maria Wojtas
  2. Aleksandra Kozioł op. Maria Wojtas
  3. Karina Kujawa op.Beata Wojdyk
  4. Hanna Gałan op.Beata Wojdyk
  5. Aleksandra Jenda op. Beata Wojdyk
  6. Lena Wojciechowska op. Elżbieta Adamczuk
  7. Aleksandra Adamczuk op. Elżbieta Adamczuk
  8. Dominik Pichnicki op. Elżbieta Adamczuk
  9. Kornelia Rondoś op. Elżbieta Adamczuk

W kategorii klas trzecich:

  1. Michalina Zduńczuk op. Joanna Bartosik
  2. Mateusz Greguła op.Joanna Bartosik
  3. Łukasz Michalski op. Joanna Bartosik
  4. Hanna Pilarska op. Joanna Bartosik
  5. Wiktoria Kurec op. Joanna Bartosik
  6. Martyna Młynarska op. Ewa Gruszecka
  7. Kaja Wojewoda op.Ewa Gruszecka
  8. Lena Janiak op. Ewa Gruszecka
  9. Julia Gac op. Ewa Gruszecka
  10. Julia Popek op. Ewa Gruszecka
  11. Gabriela Adamczyk  op. Dorota Duranowska

Ponadto przyznano wyróżnienia:

  1. Oliwia Kannenberg op. Grażyna Wiśniewska
  2. Anna Szwarc op. Ewa Lipska
  3. Agata Michalska op. Ewa Lipska
  4. Aleksandra Zielińska op. Elżbieta Adamczuk
  5. Pola Zatorska op. Beata Wojdyk
  6. Kinga Haftaniuk op. Beata Wojdyk
  7. Dawid Zawadzki op. Agnieszka Przebierowska
  8. Nikola Karwat op. Joanna Bartosik
  9. Szymon Stankowski op. Joanna Bartosik
  10. Iga Baniewicz op. Joanna Bartosik
  11. Kamila Dorosz op. Ewa Gruszecka
  12. Iga Staśkiewicz op. Ewa Gruszecka
  13. Aleksandra Rucińska op. Ewa Gruszecka
  14. Aleksandra Kucharska op. Dorota Duranowska
  15. Karina Radzichowska op. Dorota Duranowska

Pierwsza edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, biorąc szczególnie pod uwagę przeprowadzanie konkursu w zdalnej rzeczywistości.

Organizatorami konkursu byli: Joanna Bartosik, Irena i Paweł Strzelec.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przesłanie prac plastycznych. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę komisji konkursowej: Pani Wiesławy Masłowskiej i  Pani Małgorzaty Dadas.

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym oraz ich wychowawcom i rodzicom.

 

Nagrodzone prace: